- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Toimintalämpötila -40...60°C Releen tyyppi miniatyyri Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi teho- Releen tyyppi sähkömagneettinen Rasteri 12mm Kytkentäaika 20ms Ulkomitat... Lue lisää
3020,84 €(Sis.alv)
2407,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALFG2PF18
- Paino: 23 g
- Kelan resistanssi: 230Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 12mm
- Toimintalämpötila: -40...60°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 30,1x15,7x23,3mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- kosketusvastus: 100Ohm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 31A / 250V AC
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentäaika: 20ms
- Sähköinen käyttöikä: 30000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 200 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 18VDC - IKELAN: 78MA - PCB ALFG2PF18
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Rasteri | 12mm |
| Kytkentäaika | 20ms |
| Ulkomitat | 30,1x15,7x23,3mm |
| Kelan virta | 78mA |
| Tehonotto kelan kautta | 1,4W |
| Kelan nimellisjännite | 18V DC |
| Maks. kosketinten virta | 31A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 31A / 250V AC |
| Kelan vastus | 230ohm |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Asennus | PCB |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista