- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Asennus PCB Toimintalämpötila -40...85°C Tuotantosarja LD-P Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi miniatyyri Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi teho- Releen tyyppi... Lue lisää
2554,21 €(Sis.alv)
2035,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALDP118
- Paino: 4 g
- Kelan resistanssi: 1,62kOhm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 4,7mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 20,2x6,9x14,9mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- kosketusvastus: 100Ohm
- Tuotantosarja: LD-P
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 277V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 3A / 30V DC
- Mekaaninen kestävyys: 5000000 sykliä
- Kytkentäaika: 10ms
- Sähköinen käyttöikä: 200000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 18VDC - 5A/277VAC - LD-P ALDP118
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | LD-P |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Rasteri | 4,7mm |
| Kelan virta | 11,1mA |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Ulkomitat | 20,2x6,9x14,9mm |
| Tehonotto kelan kautta | 200mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 30V DC |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kelan nimellisjännite | 18V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 277V AC |
| Kelan vastus | 1,62kohm |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 200000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 5000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista