- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PANASONIC Asennus PCB Toimintalämpötila -40...85°C Tuotantosarja LD-P Releen tyyppi miniatyyri Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO Kelan virta 16,7mA... Lue lisää
2,87 €(Sis.alv)
2,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALDP112
- Paino: 3.6 g
- Kelan resistanssi: 720Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 20,5x7,2x15,3mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: LD-P
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 277V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 3A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 277V AC
- Mekaaninen kestävyys: 5000000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PANASONIC |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | LD-P |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kelan virta | 16,7mA |
| Ulkomitat | 20,5x7,2x15,3mm |
| Tehonotto kelan kautta | 200mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 30V DC |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 277V AC |
| Min. kelan jännite | 9V DC |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 277V AC |
| Kelan vastus | 720ohm |
| Mekaaninen kestävyys | 5000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista