- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Koskettimien asetukset SPST-NO Asennus aluslevy Lähdöt liittimet Liitoksen materiaali hopea-sarja Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -30...80°C Kytkentäaika... Lue lisää
2151,43 €(Sis.alv)
1714,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA1AS-12V-A-5
- Paino: 28 g
- Kelan resistanssi: 80Ohm
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -30...80°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 37x21,5x24,4mm
- Liitoksen materiaali: hopea-sarja
- kosketusvastus: 50Ohm
- DC-kosketinkuormitus @R: 20A / 12V DC
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentäaika: 10ms
- Sähköinen käyttöikä: 1000000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 200 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 12VDC - 20A - RKELAN: 80OHM CA1AS12A5J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Asennus | aluslevy |
| Lähdöt | liittimet |
| Liitoksen materiaali | hopea-sarja |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Ulkomitat | 37x21,5x24,4mm |
| Kelan virta | 150mA |
| Tehonotto kelan kautta | 1,4W |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 20A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 12V DC |
| kosketusvastus | 50ohm |
| Kelan vastus | 80ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 1000000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Releen tyyppi | autosulake |
| Releen tyyppi | monostabiili |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista