- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO + SPST-NC Kelan nimellisjännite 6V DC Maks. kosketinten virta 8A Kelan virta 33,3mA Releen tyyppi miniatyyri... Lue lisää
7760,86 €(Sis.alv)
6183,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADY30006
- Paino: 6 g
- Kelan resistanssi: 180Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 10,16mm
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 20x15x10mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub> Au
- kosketusvastus: 30Ohm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 8A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 8A / 30V DC
- Mekaaninen kestävyys: 50000000 sykliä
- Kytkentäaika: 10ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO + SPST-NC
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO + SPST-NC - UKELAN: 6VDC - PCB ADY30006
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO + SPST-NC |
| Kelan nimellisjännite | 6V DC |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| Kelan virta | 33,3mA |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | teho- |
| Asennus | PCB |
| Ulkomitat | 20x15x10mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 250V AC |
| Kelan vastus | 180ohm |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 Au |
| Lähdöt | piirilevylle |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 30V DC |
| Tehonotto kelan kautta | 200mW |
| kosketusvastus | 30ohm |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Mekaaninen kestävyys | 50000000 sykliä |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Rasteri | 10,16mm |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista