- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO + SPST-NC Kelan nimellisjännite 3V DC Maks. kosketinten virta 8A Releen sarja ST Kytkentäjännite max. 250V DC... Lue lisää
22,18 €(Sis.alv)
17,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST1-DC3V-F
- Paino: 10 g
- Kelan resistanssi: 38Ohm
- Toimintalämpötila: -40...60°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 31x14x11mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>/Au
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Kytkentäjännite: max. 380V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO + SPST-NC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO + SPST-NC - UKELAN: 3VDC - ST - 38OHM ST1-DC3V-F
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO + SPST-NC |
| Kelan nimellisjännite | 3V DC |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| Releen sarja | ST |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 380V AC |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Kelan vastus | 38ohm |
| Ulkomitat | 31x14x11mm |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2/Au |
| Kelan virta | 78,9mA |
| Yhteensopivat tuotteet | ST-PS |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista