- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SANYOU Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO Maks. kosketinten virta 5A DC-kosketinkuormitus @R 5A / 277V AC Tuotantosarja SRB Kytkentäjännite max. 277V AC... Lue lisää
76,23 €(Sis.alv)
60,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SRB-S-112DM2
- Paino: 4.5 g
- Nimellisvirta: 5A
- Kelan resistanssi: 125Ohm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SANYOU
- Ulkoiset koot: 20,5x7x15,1mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: SRB
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 277V AC
- Kytkentäjännite: max. 277V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SANYOU |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 277V AC |
| Tuotantosarja | SRB |
| Kytkentäjännite | max. 277V AC |
| Asennus | THT |
| Kelan vastus | 125ohm |
| Min. kelan jännite | 9V DC |
| Maks. kelan jännite | 15,6V DC |
| Ulkomitat | 20,5x7x15,1mm |
| Tehonotto kelan kautta | 200mW |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Nimellisvirta | 5A |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €