- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Toimintalämpötila -40...60°C Releen tyyppi miniatyyri Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi teho- Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi sähkömagneettinen Rasteri 5mm Kelan... Lue lisää
2762,96 €(Sis.alv)
2201,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JW1FSN-DC6V
- Paino: 14 g
- Kelan resistanssi: 68Ohm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -40...60°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 28,6x12,8x20mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- kosketusvastus: 100Ohm
- Tuotantosarja: JW
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 30V DC
- Mekaaninen kestävyys: 5000000 sykliä
- Kytkentäaika: 15ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 6VDC - IKOSKETINTEN MAX: 10A JW1FSN6ULCSAT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Rasteri | 5mm |
| Kelan virta | 88mA |
| Kytkentäaika | 15ms |
| Ulkomitat | 28,6x12,8x20mm |
| Tehonotto kelan kautta | 530mW |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Kelan nimellisjännite | 6V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Kelan vastus | 68ohm |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 5000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Asennus | THT |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Tuotantosarja | JW |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista