- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FUJITSU Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 60V DC Maks. kosketinten virta 8A Releen sarja JS Kytkentäjännite max. 24V DC... Lue lisää
2213,07 €(Sis.alv)
1763,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JS-60-K
- Paino: 8 g
- Kelan resistanssi: 12,5kOhm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: FUJITSU
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 24V DC
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 400 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 60VDC - 8A - JS - MAX.250VAC JS-60-K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FUJITSU |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 60V DC |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| Releen sarja | JS |
| Kytkentäjännite | max. 24V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 12,5kohm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista