- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FUJITSU Rasteri 3,2mm Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 29x10x12,5mm Liitoksen materiaali AgSnO2 Kelan vastus 112ohm Koskettimien asetukset SPDT DC-kosketinkuormitus @R 8A / 250V AC... Lue lisää
4,99 €(Sis.alv)
3,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JS-5N-K
- Paino: 8 g
- Kelan resistanssi: 112Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 3,2mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: FUJITSU
- Ulkoiset koot: 29x10x12,5mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- kosketusvastus: 100mOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 8A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 8A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Kytkentäjännite: max. 150V DC
- Kytkentäaika: 10ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FUJITSU |
| Rasteri | 3,2mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 29x10x12,5mm |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Kelan vastus | 112ohm |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 24V DC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen sarja | JS |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| Min. kelan jännite | 3,5V DC |
| Maks. kelan jännite | 11,8V DC |
| Tehonotto kelan kautta | 225mW |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Paluuaika | 5ms |
| Kytkentäjännite | max. 150V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Asennus | PCB |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista