- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Toimintalämpötila -40...85°C Releen tyyppi miniatyyri Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi teho- Asennus PCB Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi sähkömagneettinen... Lue lisää
8006,46 €(Sis.alv)
6379,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: APF30324Y
- Paino: 5 g
- Kelan resistanssi: 3388Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 28x5x15mm
- Liitoksen materiaali: AgNi + Au
- kosketusvastus: 100Ohm
- Tuotantosarja: PF
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- Mekaaninen kestävyys: 5000000 sykliä
- Kytkentäaika: 8ms
- Sähköinen käyttöikä: 30000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 24VDC - IKOSKETINTEN MAX: 6A APF30324Y
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
| Asennus | PCB |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan virta | 7,1mA |
| Ulkomitat | 28x5x15mm |
| Tehonotto kelan kautta | 170mW |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Kelan vastus | 3388ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 5000000 sykliä |
| Kytkentäaika | 8ms |
| Liitoksen materiaali | AgNi + Au |
| Tuotantosarja | PF |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista