- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GOODSKY Toimintalämpötila -40...85°C Koskettimien asetukset SPDT Rasteri 7,62mm Kelan virta 8,3mA Ulkomitat 20x10x10,5mm Tehonotto kelan kautta 200mW Maks. kosketinten virta 5A Kelan... Lue lisää
4,30 €(Sis.alv)
3,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JE-124D
- Paino: 3.9 g
- Kelan resistanssi: 2,88kOhm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 7,62mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GOODSKY
- Ulkoiset koot: 20x10x10,5mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: JE
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 380V AC
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 24VDC - IKOSKETINTEN MAX: 5A JE-124D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GOODSKY |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Rasteri | 7,62mm |
| Kelan virta | 8,3mA |
| Ulkomitat | 20x10x10,5mm |
| Tehonotto kelan kautta | 200mW |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 380V AC |
| Kelan vastus | 2,88kohm |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Tuotantosarja | JE |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista