AZ576-1C-24D
RELE - SPDT - UKELAN: 24VDC - 20A/277VAC - PCB - Pienoisreleet - AZ576-1C-24D - 1
Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 24V DC Maks. kosketinten virta 20A DC-kosketinkuormitus @R 20A / 277V AC DC-kosketinkuormitus @R... Lue lisää
  • Tuotekoodi: AZ576-1C-24D
  • Paino: 14 g
  • Kelan resistanssi: 1,44kOhm
  • Asennus: PCB
  • Johtojen rasteri: 5mm
  • Toimintalämpötila: -40...105°C
  • Valmistaja: ZETTLER
  • Ulkoiset koot: 29,3x12,7x15,3mm
  • Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
  • kosketusvastus: 10mOhm
  • AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 20A / 277V AC
  • DC-kosketinkuormitus @R: 17A / 30V DC
  • Kytkentäjännite: max. 30V DC
  • Kytkentäjännite: max. 277V AC
  • Kytkentäaika: 15ms
  • Koskettimien asetukset: SPDT
  • Pakkauskoko: 1000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaZETTLER
Releen tyyppisähkömagneettinen
Koskettimien asetuksetSPDT
Kelan nimellisjännite24V DC
Maks. kosketinten virta20A
DC-kosketinkuormitus @R20A / 277V AC
Kytkentäjännitemax. 30V DC
Kytkentäjännitemax. 277V AC
Releen tyyppiminiatyyri
AsennusPCB
Kelan vastus1,44kohm
Min. kelan jännite18V DC
Maks. kelan jännite36V DC
Kytkentäaika15ms
Ulkomitat29,3x12,7x15,3mm
Paluuaika8ms
Tehonotto kelan kautta400mW
kosketusvastus10mohm
Rasteri5mm
Toimintalämpötila-40...105°C
Kelan virta16,7mA