- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Liitoksen materiaali AgPd Asennus PCB Releen tyyppi sähkömagneettinen Releen tyyppi signaali- Koskettimien asetukset SPDT Kelan virta 11,7mA Tehonotto kelan kautta 140mW... Lue lisää
292,48 €(Sis.alv)
233,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: J1MSCDD12XP-TEC-0
- Paino: 8.6 g
- Nimellisvirta: 1A
- Kelan resistanssi: 1025Ohm
- Asennus: PCB
- Valmistaja: TE Connectivity
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: AgPd
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Liitoksen materiaali | AgPd |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Releen tyyppi | signaali- |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan virta | 11,7mA |
| Tehonotto kelan kautta | 140mW |
| Nimellisvirta | 1A |
| Maks. kosketinten virta | 1A |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 1025ohm |
| Lähdöt | juottoon |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €