- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PANASONIC Asennus PCB Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 13,5x12,2x7,2mm Kelan virta 66,7mA Tehonotto kelan kautta 640mW... Lue lisää
9,09 €(Sis.alv)
7,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACJ1112
- Paino: 3.2 g
- Kelan resistanssi: 180Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 13,5x12,2x7,2mm
- Tuotantosarja: CJ
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PANASONIC |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 13,5x12,2x7,2mm |
| Kelan virta | 66,7mA |
| Tehonotto kelan kautta | 640mW |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 25A |
| Kelan vastus | 180ohm |
| Releen tyyppi | autosulake |
| Tuotantosarja | CJ |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista