- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 40A Asennus PCB Kelan vastus 155ohm Liitoksen materiaali AgSnO2... Lue lisää
11405,52 €(Sis.alv)
9088,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ2100-1CE-12DEF
- Paino: 30 g
- Kelan resistanssi: 155Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 32,23x27,4x27,92mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: AZ2100
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 40A / 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 300V AC
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 2160 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 40A - MAX.300VAC - PCB AZ2100-1CE-12DEF
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 40A |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 155ohm |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Tuotantosarja | AZ2100 |
| Releen tyyppi | teho- |
| Ulkomitat | 32,23x27,4x27,92mm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,9W |
| DC-kosketinkuormitus @R | 40A / 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 300V AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista