- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Asennus SMT Liitoksen materiaali hopea-sarja Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila -40...110°C Rasteri 8mm... Lue lisää
4302,86 €(Sis.alv)
3428,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACNM5112SAZ
- Paino: 5.5 g
- Kelan resistanssi: 225Ohm
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 8mm
- Toimintalämpötila: -40...110°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 15,5x11x14,4mm
- Liitoksen materiaali: hopea-sarja
- kosketusvastus: 30Ohm
- DC-kosketinkuormitus @R: 30A / 14V DC
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentäaika: 10ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 600 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 30A - AUTOSULAKE - SMT ACNM5112SAZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Asennus | SMT |
| Liitoksen materiaali | hopea-sarja |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -40...110°C |
| Rasteri | 8mm |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Ulkomitat | 15,5x11x14,4mm |
| Kelan virta | 53,3mA |
| Tehonotto kelan kautta | 640mW |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 30A |
| kosketusvastus | 30ohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 30A / 14V DC |
| Kelan vastus | 225ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Releen tyyppi | autosulake |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista