- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 16A DC-kosketinkuormitus @R 16A / 250V AC Tuotantosarja LZ... Lue lisää
4499,33 €(Sis.alv)
3585,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALZ11F12
- Paino: 12 g
- Kelan resistanssi: 360Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 7,5mm
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 28,8x12,5x15,7mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- kosketusvastus: 100Ohm
- Tuotantosarja: LZ
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 16A / 250V AC
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentäaika: 15ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 800 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 16A/250VAC - LZ - PCB ALZ11F12
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 16A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 16A / 250V AC |
| Tuotantosarja | LZ |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
| Asennus | PCB |
| Kytkentäaika | 15ms |
| Ulkomitat | 28,8x12,5x15,7mm |
| Tehonotto kelan kautta | 400mW |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Rasteri | 7,5mm |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kelan virta | 33,3mA |
| Kelan vastus | 360ohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista