- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PANASONIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 10A Tuotantosarja JS Asennus PCB Kelan vastus 400ohm Tehonotto... Lue lisää
2,72 €(Sis.alv)
2,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JS1-12V-F
- Paino: 10.6 g
- Kelan resistanssi: 400Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 22x16x16mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: JS
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 100V DC
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 10A/250VAC - 5A/30VDC JS112FT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Tuotantosarja | JS |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 400ohm |
| Tehonotto kelan kautta | 360mW |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| Min. kelan jännite | 8,4V DC |
| Kytkentäjännite | max. 100V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Kelan virta | 30mA |
| Ulkomitat | 22x16x16mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista