- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PHOENIX CONTACT Releen tyyppi puolijohde Koskettimien asetukset SPST-NO Kelan nimellisjännite 24V DC Max. toimintavirta 50mA DC-kosketinkuormitus @R 0,05A / 6V DC Kytkentäjännite max. 6V... Lue lisää
77,89 €(Sis.alv)
62,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLC-OSC-24DCTTL
- Paino: 30 g
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: PHOENIX CONTACT
- Ulkoiset koot: 94x6,2x80mm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,05A / 6V DC
- Kytkentäjännite: max. 6V DC
- Max. toimintavirta: 50mA
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 50MA - 0,05A/6VDC 2982728
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Max. toimintavirta | 50mA |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,05A / 6V DC |
| Kytkentäjännite | max. 6V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Releen tyyppi | tasavirta- |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Ulkomitat | 94x6,2x80mm |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista