- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PHOENIX CONTACT Releen tyyppi puolijohde Koskettimien asetukset SPST-NO Kelan nimellisjännite 110V DC Max. toimintavirta 3A DC-kosketinkuormitus @R 3A / 140V DC Kytkentäjännite max. 140V... Lue lisää
91,49 €(Sis.alv)
72,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLC-OPT-110110DC
- Paino: 36 g
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: PHOENIX CONTACT
- Ulkoiset koot: 94x6,2x80mm
- DC-kosketinkuormitus @R: 3A / 140V DC
- Kytkentäjännite: max. 140V DC
- Max. toimintavirta: 3A
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - SPST-NO - UKELAN: 110VDC - 3A - 3A/140VDC 2900396
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kelan nimellisjännite | 110V DC |
| Max. toimintavirta | 3A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 140V DC |
| Kytkentäjännite | max. 140V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Releen tyyppi | tasavirta- |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulkomitat | 94x6,2x80mm |
| Sähköliitäntä | Push-in |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista