- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SENSATA / CRYDOM Releen tyyppi puolijohde Ohjausjännite 90...280V AC Max. toimintavirta 25A Kytkentäjännite 24...280V AC Releen tyyppi 1-vaiheinen Ulkomitat 58,4x45,7x23mm Kytkentätapa... Lue lisää
95,56 €(Sis.alv)
76,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A2425-10
- Paino: 0.11 kg
- Tiivistysluokka: IP00
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: SENSATA / CRYDOM
- Lähdöt: ruuviulostulo
- Ulkoiset koot: 58,4x45,7x23mm
- Kytkentäjännite: 24...280V AC
- Kytkentätapa: pikakytkentä
- Max. toimintavirta: 25A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 90÷280VAC - 25A - 24÷280VAC - 1-VAIHEINEN A2425-10
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SENSATA / CRYDOM |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ohjausjännite | 90...280V AC |
| Max. toimintavirta | 25A |
| Kytkentäjännite | 24...280V AC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Ulkomitat | 58,4x45,7x23mm |
| Kytkentätapa | pikakytkentä |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Lähdöt | ruuviulostulo |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista