- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Toimintalämpötila -20...80°C Tuotantosarja SSL Lähdön konfiguraatio NO Releen tyyppi puolijohde Kauppanimi Zelio Relay Kytkentäaika 0,12ms Paluuaika 0,1ms Maks.... Lue lisää
35,55 €(Sis.alv)
28,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SSL1D03JD
- Paino: 4.1 g
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Massa: 4.1g
- Ulkoiset koot: 5x28x15mm
- Tuotantosarja: SSL
- Kytkentäjännite: max. 24V DC
- Resistanssi johtumisen aikana: 500Ohm
- Kytkentäaika: 0,12ms
- Tilattavissa 26 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Tuotantosarja | SSL |
| Lähdön konfiguraatio | NO |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Kauppanimi | Zelio Relay |
| Kytkentäaika | 0,12ms |
| Paluuaika | 0,1ms |
| Maks. ohjausvirta | 10mA |
| Ulkomitat | 5x28x15mm |
| Kytkentäjännite | max. 24V DC |
| Ohjausjännite | 3...12V DC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Resistanssi johtumisen aikana | 500ohm |
| Asennus | aluslevy |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €