- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Koskettimien asetukset NC x3 + NO x3 Toimintalämpötila -25...70°C Ulkomitat 55x16,5x16,5mm Kytkentäjännite max. 400V AC Asennus PCB Maks. kosketinten virta 8A Releen... Lue lisää
11051,86 €(Sis.alv)
8806,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SR6A6K24
- Paino: 27.7 g
- Kelan resistanssi: 720Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5,5mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Ulkoiset koot: 55x16,5x16,5mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Koskettimien asetukset: NC x3 + NO x3
- Pakkauskoko: 250 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - NC X3 + NO X3 - UKELAN: 24VDC - 8A - SR6 - PCB 6-1415537-5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Koskettimien asetukset | NC x3 + NO x3 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulkomitat | 55x16,5x16,5mm |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Asennus | PCB |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| Releen sarja | SR6 |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Min. kelan jännite | 18V DC |
| Tehonotto kelan kautta | 0,8W |
| Rasteri | 5,5mm |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Kelan vastus | 720ohm |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista