- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PHOENIX CONTACT Releen tyyppi liitäntä Koskettimien asetukset SPST Kelan nimellisjännite 220V DC Kelan nimellisjännite 230V AC Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja PLC-RSC Releen tyyppi... Lue lisää
47,39 €(Sis.alv)
37,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLC-RSC-230UCAUS
- Paino: 30 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -40...55°C
- Valmistaja: PHOENIX CONTACT
- Ulkoiset koot: 6,2x80x94mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO + Au
- Tuotantosarja: PLC-RSC
- Mekaaninen kestävyys: 200000000 sykliä
- Kytkentäaika: 7ms
- Sammutusaika: 20ms
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: LIITÄNTÄ - SPST - UKELAN: 230VAC,220VDC - DIN-KISKOLLE - PLC-RSC 1125984
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Kelan nimellisjännite | 220V DC |
| Kelan nimellisjännite | 230V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | PLC-RSC |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Kytkentäaika | 7ms |
| Toimintalämpötila | -40...55°C |
| Liitoksen materiaali | AgSnO + Au |
| Ulkomitat | 6,2x80x94mm |
| Mekaaninen kestävyys | 200000000 sykliä |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Kelan virta | 8,8mA |
| Min. kelan jännite | 171,6V DC |
| Min. kelan jännite | 179,4V AC |
| Maks. kelan jännite | 253V DC |
| Maks. kelan jännite | 264,5V AC |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Sammutusaika | 20ms |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista