- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PHOENIX CONTACT Releen tyyppi liitäntä Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 24V DC Max. toimintavirta 6A DC-kosketinkuormitus @R 1A / 24V DC Asennus DIN-kiskolle... Lue lisää
30,36 €(Sis.alv)
24,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLC-RSC2421-21MS
- Paino: 80 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -40...60°C
- Valmistaja: PHOENIX CONTACT
- Ulkoiset koot: 14x80x104mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: PLC-RSC
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 1,5A / 230V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 1A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Mekaaninen kestävyys: 50000000 sykliä
- Max. toimintavirta: 6A
- Kytkentäaika: 8ms
- Sammutusaika: 10ms
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: LIITÄNTÄ - DPDT - UKELAN: 24VDC - 6A - 1,5A/230VAC - 1A/24VDC - IP20 2910502
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Max. toimintavirta | 6A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 24V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Ulkomitat | 14x80x104mm |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Tuotantosarja | PLC-RSC |
| Kelan virta | 18mA |
| Kytkentäaika | 8ms |
| Sammutusaika | 10ms |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1,5A / 230V AC |
| Min. kelan jännite | 20,2V DC |
| Maks. kelan jännite | 33,6V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Mekaaninen kestävyys | 50000000 sykliä |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Releen tyyppi | liitäntä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista