- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...70°C Paluuaika 3ms Kytkentäaika 7,5ms Kelan virta 16,7mA... Lue lisää
302,31 €(Sis.alv)
240,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 913938062-TEC
- Paino: 17 g
- Nimellisvirta: 5A
- Kelan resistanssi: 890Ohm
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Lähdöt: piirilevylle
- Liitoksen materiaali: nikkeli
- Napojen lukumäärä: 10
- Kytkentäaika: 7,5ms
- Koskettimien asetukset: DPST-NO
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Paluuaika | 3ms |
| Kytkentäaika | 7,5ms |
| Kelan virta | 16,7mA |
| Tehonotto kelan kautta | 0,8W |
| Maks. kosketinten virta | 2A |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kelan vastus | 890ohm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO |
| Liitoksen materiaali | nikkeli |
| Asennus | aluslevy |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €