- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi teho- Asennus PCB Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...70°C Rasteri 7,6mm Kytkentäaika 30ms... Lue lisää
2721,21 €(Sis.alv)
2168,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AHES4191
- Paino: 64 g
- Kelan resistanssi: 76,6Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 7,6mm
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 36x30x40mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- kosketusvastus: 100Ohm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 40A / 277V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 110V DC
- Mekaaninen kestävyys: 5000000 sykliä
- Kytkentäaika: 30ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: DPST-NO + SPST-NC
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPST-NO + SPST-NC - UKELAN: 12VDC - PCB AHES4191
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Rasteri | 7,6mm |
| Kytkentäaika | 30ms |
| Ulkomitat | 36x30x40mm |
| Kelan virta | 157mA |
| Tehonotto kelan kautta | 1,88W |
| kosketusvastus | 100ohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 110V DC |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 76,6ohm |
| Maks. kosketinten virta | 40A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 40A / 277V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO + SPST-NC |
| Mekaaninen kestävyys | 5000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista