- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 5V DC Releen tyyppi signaali- Asennus THT Kelan vastus 50ohm Tehonotto kelan kautta 0,5W... Lue lisää
273,59 €(Sis.alv)
218,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JMAWD5XP-TEC-0
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 1A
- Kelan resistanssi: 50Ohm
- Asennus: THT
- Valmistaja: TE Connectivity
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: AgPd
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| Releen tyyppi | signaali- |
| Asennus | THT |
| Kelan vastus | 50ohm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,5W |
| Liitoksen materiaali | AgPd |
| Kelan virta | 100mA |
| Lähdöt | juottoon |
| Nimellisvirta | 1A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €