- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PANASONIC Toimintalämpötila -40...85°C Releen tyyppi miniatyyri Releen tyyppi sähkömagneettinen Kelan virta 106mA Ulkomitat 28,6x12,8x20mm Tehonotto kelan kautta 530mW Min. kelan... Lue lisää
3131,36 €(Sis.alv)
2495,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JW2SN-DC5V
- Paino: 14.4 g
- Kelan resistanssi: 47Ohm
- Asennus: PCB
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 28,6x12,8x20mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: JW
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 5VDC - IKOSKETINTEN MAX: 5A JW2SN5ULCSAT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Kelan virta | 106mA |
| Ulkomitat | 28,6x12,8x20mm |
| Tehonotto kelan kautta | 530mW |
| Min. kelan jännite | 3,5V DC |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kelan vastus | 47ohm |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Asennus | aluslevy |
| Asennus | PCB |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Tuotantosarja | JW |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista