- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TE Connectivity Tiivistysluokka IP67 Toimintalämpötila -40...85°C DC-kosketinkuormitus @R 0,5A / 125V AC Maks. kosketinten virta 2A DC-kosketinkuormitus @R 2A / 30V DC Min. kelan... Lue lisää
10216,83 €(Sis.alv)
8140,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IM03PGR
- Paino: 0.8 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Kelan resistanssi: 178Ohm
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 2,2mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Ulkoiset koot: 10x6x5,65mm
- Liitoksen materiaali: PdRu + Au
- kosketusvastus: 50mOhm
- Tuotantosarja: IM
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,5A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 2A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Mekaaninen kestävyys: 100000000 sykliä
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 5VDC - 2A - 0,5A/125VAC - IM 5-1462039-5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,5A / 125V AC |
| Maks. kosketinten virta | 2A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 30V DC |
| Min. kelan jännite | 3,75V DC |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| Kytkentäteho | 60W |
| Kytkentäteho | 62,5VA |
| Kelan vastus | 178ohm |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Liitoksen materiaali | PdRu + Au |
| Mekaaninen kestävyys | 100000000 sykliä |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Tuotantosarja | IM |
| Releen tyyppi | pienioisreleet |
| Releen tyyppi | signaali- |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Asennus | SMT |
| Rasteri | 2,2mm |
| Ulkomitat | 10x6x5,65mm |
| kosketusvastus | 50mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 140mW |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista