- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Liitoksen materiaali AgPd Asennus PCB Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...70°C Kytkentäaika 4ms Kelan virta 33,3mA Ulkomitat... Lue lisää
5329,45 €(Sis.alv)
4246,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AGQ26003
- Paino: 1 g
- Kelan resistanssi: 90Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 10,6x7,2x5,2mm
- Liitoksen materiaali: AgPd
- kosketusvastus: 100Ohm
- Tuotantosarja: GQ
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,3A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 2A / 30V DC
- Mekaaninen kestävyys: 50000000 sykliä
- Kytkentäaika: 4ms
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 3VDC - IKOSKETINTEN MAX: 2A AGQ26003
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Liitoksen materiaali | AgPd |
| Asennus | PCB |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Kytkentäaika | 4ms |
| Kelan virta | 33,3mA |
| Ulkomitat | 10,6x7,2x5,2mm |
| Tehonotto kelan kautta | 100mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,3A / 125V AC |
| Maks. kosketinten virta | 2A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 30V DC |
| Kelan nimellisjännite | 3V DC |
| Kelan vastus | 90ohm |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 50000000 sykliä |
| Releen tyyppi | herkkä |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | signaali- |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Tuotantosarja | GQ |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista