- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 3V DC Maks. kosketinten virta 2A DC-kosketinkuormitus @R 0,3A / 125V AC DC-kosketinkuormitus... Lue lisää
4111,29 €(Sis.alv)
3275,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AGQ200A03Z
- Paino: 1 g
- Kelan resistanssi: 64,2Ohm
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 10,6x7,2x5,4mm
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Tuotantosarja: AGQ
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,3A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 2A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 125V AC
- Kytkentäjännite: max. 110V DC
- Mekaaninen kestävyys: 50000000 sykliä
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 900 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 3VDC - IKOSKETINTEN MAX: 2A AGQ200A03ZJ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 3V DC |
| Maks. kosketinten virta | 2A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,3A / 125V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 30V DC |
| Tuotantosarja | AGQ |
| Kytkentäjännite | max. 110V DC |
| Kytkentäjännite | max. 125V AC |
| Releen tyyppi | pienioisreleet |
| Releen tyyppi | signaali- |
| Asennus | SMT |
| Kelan vastus | 64,2ohm |
| Min. kelan jännite | 2,25V DC |
| Ulkomitat | 10,6x7,2x5,4mm |
| Tehonotto kelan kautta | 140mW |
| Mekaaninen kestävyys | 50000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgPd/Au 0,2?m |
| Kelan virta | 46,7mA |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista