- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Releen tyyppi sähkömagneettinen Releen tyyppi signaali- Kelan virta 8,3mA Tehonotto kelan kautta 219mW Nimellisvirta 1A Kelan nimellisjännite 26,5V DC Kelan vastus... Lue lisää
472,45 €(Sis.alv)
376,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JMGSCDD26L-TEC-0
- Paino: 2.8 g
- Nimellisvirta: 1A
- Kelan resistanssi: 3,2kOhm
- Asennus: PCB
- Valmistaja: TE Connectivity
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: AgPd
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Releen tyyppi | signaali- |
| Kelan virta | 8,3mA |
| Tehonotto kelan kautta | 219mW |
| Nimellisvirta | 1A |
| Kelan nimellisjännite | 26,5V DC |
| Kelan vastus | 3,2kohm |
| Liitoksen materiaali | AgPd |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Lähdöt | juottoon |
| Asennus | PCB |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €