- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FCL Components Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 24V DC Maks. kosketinten virta 1A Tuotantosarja RY Asennus PCB Kelan vastus 2,88kohm... Lue lisää
3,12 €(Sis.alv)
2,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RY-24W-K
- Paino: 4.9 g
- Kelan resistanssi: 2,88kOhm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -30...90°C
- Valmistaja: FCL Components
- Ulkoiset koot: 20,2x9,8x12,5mm
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: RY
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,5A / 120V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 1A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 60V DC
- Kytkentäjännite: max. 120V AC
- Kytkentäaika: 6ms
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 24VDC - 1A - 0,5A/120VAC - RY RY-24W-K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FCL Components |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 1A |
| Tuotantosarja | RY |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 2,88kohm |
| Kytkentäaika | 6ms |
| Liitoksen materiaali | AgPd/Au 0,2?m |
| Toimintalämpötila | -30...90°C |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 200mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,5A / 120V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 24V DC |
| Kytkentäjännite | max. 60V DC |
| Kytkentäjännite | max. 120V AC |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Paluuaika | 3ms |
| Rasteri | 5mm |
| Ulkomitat | 20,2x9,8x12,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista