
OMRON
PIDIKE - MKS
PFC-A1 -PAIR
Tuotekoodi: PFC-A1-PAIR
2,63 €(Sis.alv)
2,09 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | OMRON |
| Tuotantosarja | MKS 2 |
| Asennus | aluslevy |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Kelan nimellisjännite | 24V AC |
| Kelan vastus | 48,4ohm |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Liitoksen materiaali | AgSnIn |
| Lähdöt | kytkentäkisko |
| Valinnaiset varusteet | LED toimintailmaisin |
| Valinnaiset varusteet | lukituksen testipainike |
| Valinnaiset varusteet | mekaaninen toiminta-ilmaisin |
| Releen tyyppi | teollisuusrele |
| Liittimen laji | octal |
| Yhteensopivat tuotteet | PF083A-E |
| Sähköliitäntä | pyöreä pistorasia |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Ulkomitat | 34,5x34,5x52,5mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 2,3VA |
| Napojen lukumäärä | 8 |


