- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WEIDMÜLLER Liitoksen materiaali AgNi Koskettimien asetukset DPDT Releen tyyppi monostabiili Asennus THT Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila... Lue lisää
167,52 €(Sis.alv)
133,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8768660000-WEI-0
- Paino: 25 g
- Nimellisvirta: 6A
- Korkeus: 25,5mm
- Kelan resistanssi: 205,8Ohm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 29x12,6x25,5mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Kytkentäaika: 10ms
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 4 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 12VDC - MONOSTABIILI - THT 8768660000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Asennus | THT |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Paluuaika | 4ms |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Korkeus | 25,5mm |
| Ulkomitat | 29x12,6x25,5mm |
| Kelan virta | 58,3mA |
| Nimellisvirta | 6A |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 205,8ohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista