- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 10A DC-kosketinkuormitus @R 10A / 250V AC Tuotantosarja DJ... Lue lisää
13569,23 €(Sis.alv)
10812,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADJ53012
- Paino: 14 g
- Kelan resistanssi: 576Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5,08mm
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 29x13x16,5mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub> Au
- kosketusvastus: 100Ohm
- Tuotantosarja: DJ
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- Mekaaninen kestävyys: 5000000 sykliä
- Kytkentäaika: 20ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 12VDC - 10A/250VAC - DJ - PCB ADJ53012
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Tuotantosarja | DJ |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | teho- |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 576ohm |
| Kytkentäaika | 20ms |
| Ulkomitat | 29x13x16,5mm |
| Tehonotto kelan kautta | 250mW |
| Mekaaninen kestävyys | 5000000 sykliä |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 Au |
| Rasteri | 5,08mm |
| Kelan virta | 20,8mA |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista