
ABB
RELEKANTA
1SVR405651R1200
Tuotekoodi: CR-M2LC
16,06 €(Sis.alv)
12,79 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ABB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 110V DC |
| Maks. kosketinten virta | 12A |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Asennus | aluslevy |
| Tuotantosarja | CR-M |
| Ulkomitat | 21x36x28mm |
| Valinnaiset varusteet | LED toimintailmaisin |
| Yhteensopivat tuotteet | CR-M2LC |
| Yhteensopivat tuotteet | CR-M2LS |
| Yhteensopivat tuotteet | CR-M2SS |


