
ABB
RELEKANTA
1SVR405651R3000
Tuotekoodi: CR-M4SS
10,58 €(Sis.alv)
8,43 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ABB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | 4PDT |
| Kelan nimellisjännite | 48V DC |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Asennus | aluslevy |
| Tuotantosarja | CR-M |
| Ulkomitat | 21x36x28mm |
| Valinnaiset varusteet | LED toimintailmaisin |
| Yhteensopivat tuotteet | CR-M4LC |
| Yhteensopivat tuotteet | CR-M4LS |
| Yhteensopivat tuotteet | CR-M4SS |


