- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OMRON Lähdöt liittimet Releen tyyppi teollisuusrele Tuotantosarja MY4 Yhteensopivat tuotteet PY14-02 Yhteensopivat tuotteet PYF14A-E Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila... Lue lisää
18,44 €(Sis.alv)
14,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MY4-GS-R-100110DC
- Paino: 34.9 g
- Kelan resistanssi: 11,1kOhm
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -55...70°C
- Valmistaja: OMRON
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 28x21,5x36mm
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: MY4
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 6A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäaika: 20ms
- Johtojen koot: 2,6x0,5mm
- Koskettimien asetukset: 4PDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - 4PDT - UKELAN: 110VDC - 6A/250VAC - 6A/30VDC MY4-GS-R DC100/110
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OMRON |
| Lähdöt | liittimet |
| Releen tyyppi | teollisuusrele |
| Tuotantosarja | MY4 |
| Yhteensopivat tuotteet | PY14-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | PYF14A-E |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -55...70°C |
| Johtojen koot | 2,6x0,5mm |
| Kelan virta | 9,9mA |
| Paluuaika | 20ms |
| Kytkentäaika | 20ms |
| Ulkomitat | 28x21,5x36mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,9W |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| Kelan nimellisjännite | 110V DC |
| Kelan vastus | 11,1kohm |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Koskettimien asetukset | 4PDT |
| Asennus | aluslevy |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista