
IDEAL-TEK
ALIPAINEOTIN
P-830
Tuotekoodi: IDL-P-830
35,86 €(Sis.alv)
28,57 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | kiinteä |
| Jännitteen lasku | 0,24V |
| Lähtöjännite | 3,3V |
| Lähtövirta | 1,5A |
| Kotelo | uDFN8 |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | AP7363 |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kanavien luku | 1 |
| Tulojännite | 2,2...5,5V |



