
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - DPAK,TO252 - L: 13MM - W: 23MM - H: 10MM
FK 244 13 D PAK
Tuotekoodi: FK24413DPAK
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ROHM SEMICONDUCTOR |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Asennus | SMD |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | säädelty |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Jännitteen lasku | 0,5V |
| Kanavien luku | 1 |
| Lähtövirta | 1A |
| Toleranssi | ±1% |
| Lähtöjännite | 3...15V |
| Tulojännite | 4...26,5V |
| Kotelo | TO252-5 |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |


