
ROTH ELEKTRONIK GMBH
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 9,4MM
RE1520-LF
Tuotekoodi: RE1520-LF
188,31 €(Sis.alv)
150,04 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | säädelty |
| Jännitteen lasku | 0,35V |
| Lähtöjännite | 3,3...30V |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Kotelo | MSOP8 |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | MIC5239 |
| Pakkaus | tuubi |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Toleranssi | ±1% |
| Kanavien luku | 1 |
| Tulojännite | 2,3...30V |
| Lepovirta | 23µA |






