
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | säädelty |
| Jännitteen lasku | 1,7V |
| Lähtövirta | 1,5A |
| Kotelo | SO8-EP |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | AP7173 |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Toleranssi | ±2% |
| Kanavien luku | 1 |
| Tulojännite | 2,7...5,5V |
| Lähtöjännite | 1...5,5V |




