
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - DPAK,TO252 - L: 13MM - W: 23MM - H: 10MM
FK 244 13 D PAK
Tuotekoodi: FK24413DPAK
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | säädelty |
| Jännitteen lasku | 0,37V |
| Lähtöjännite | 1,24...15V |
| Lähtövirta | 3A |
| Kotelo | DPAK5 |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | MIC2930X |
| Pakkaus | tuubi |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Toleranssi | ±2% |
| Kanavien luku | 1 |
| Tulojännite | 3...16V |









