- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PUOLIJOHDERELE - 90÷280VAC - 10A - 24÷280VAC - -20÷80°C



Valmistaja COMUS Releen tyyppi puolijohde- Ohjausjännite 90...280V AC Max. toimintavirta 10A Kytkentäjännite 24...280V AC Releen tyyppi 1-vaiheinen Toimintalämpötila -20...80°C Releen sarja... Lue lisää
21,34 €(Sis.alv)
17,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WG280-A10Z
- Paino: 75.1 g
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: COMUS
- Kytkentäjännite: 24...280V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 10A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PUOLIJOHDERELE - 90÷280VAC - 10A - 24÷280VAC - -20÷80°C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COMUS |
| Releen tyyppi | puolijohde- |
| Ohjausjännite | 90...280V AC |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Kytkentäjännite | 24...280V AC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Releen sarja | WG280 |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
| Yhteensopivat tuotteet | WG-COVER |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista