- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja Zelio Relay Kytkentäjännite 24...280V AC Rakenne jäähdytyselementti Tiivistysluokka IP20 Leveys 18mm Kytkentätapa... Lue lisää
49,93 €(Sis.alv)
39,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SSM2A16BD
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Leveys: 18mm
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Tuotantosarja: Zelio Relay
- Kytkentäjännite: 24...280V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 6A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PUOLIJOHDERELE - 4÷32VDC - 6A - 24÷280VAC - SSM - ZELIO RELAY SSM2A16BD
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | Zelio Relay |
| Kytkentäjännite | 24...280V AC |
| Rakenne | jäähdytyselementti |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Leveys | 18mm |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Max. toimintavirta | 6A |
| Releen tyyppi | puolijohde- |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Releen tyyppi | kaksois- |
| Releen sarja | SSM |
| Ohjausjännite | 4...32V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista