
COMUS
RELEIDEN LISÄTARV: SUOJA - SARJA: WG
Tuotekoodi: WG-COVER
2,67 €(Sis.alv)
2,13 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | COMUS |
| Releen tyyppi | puolijohde- |
| Ohjausjännite | 3...32V DC |
| Max. toimintavirta | 75A |
| Kytkentäjännite | 24...280V AC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Releen sarja | WG280 |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
| Yhteensopivat tuotteet | WG-COVER |
