PUOLIJOHDERELE - 3÷32VDC - 75A - 24÷280VAC - -20÷80°C - Puolijohdereleet - WG280-D75Z - 1
Valmistaja COMUS Releen tyyppi puolijohde- Ohjausjännite 3...32V DC Max. toimintavirta 75A Kytkentäjännite 24...280V AC Releen tyyppi 1-vaiheinen Toimintalämpötila -20...80°C Releen sarja WG280... Lue lisää
  • Tuotekoodi: WG280-D75Z
  • Paino: 77.1 g
  • Toimintalämpötila: -20...80°C
  • Valmistaja: COMUS
  • Kytkentäjännite: 24...280V AC
  • Kytkentätapa: nollapistekytkentä
  • Max. toimintavirta: 75A
kpl
Ohjausjännite3...32V DC
Max. toimintavirta75A
Kytkentäjännite24...280V AC
Releen tyyppi1-vaiheinen
Toimintalämpötila-20...80°C
Releen sarjaWG280
Kytkentätapanollapistekytkentä
Huomio!Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta
Yhteensopivat tuotteetWG-COVER
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "PUOLIJOHDERELE - 3÷32VDC - 75A - 24÷280VAC - -20÷80°C" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä