PUOLIJOHDERELE - 3÷32VDC - 125A - 24÷280VAC - -20÷80°C - Puolijohdereleet - WG280-D125R - 1
Valmistaja COMUS Releen tyyppi puolijohde- Ohjausjännite 3...32V DC Max. toimintavirta 125A Kytkentäjännite 24...280V AC Releen tyyppi 1-vaiheinen Toimintalämpötila -20...80°C Releen sarja WG280... Lue lisää
  • Tuotekoodi: WG280-D125R
  • Paino: 0.1 kg
  • Toimintalämpötila: -20...80°C
  • Valmistaja: COMUS
  • Kytkentäjännite: 24...280V AC
  • Kytkentätapa: pikakytkentä
  • Max. toimintavirta: 125A
  • Pakkauskoko: 25 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCOMUS
Releen tyyppipuolijohde-
Ohjausjännite3...32V DC
Max. toimintavirta125A
Kytkentäjännite24...280V AC
Releen tyyppi1-vaiheinen
Toimintalämpötila-20...80°C